КПК

Прагляд поўнай версіі: Усе аб'явы знікаюць, патрэбна дапамога:)



Matt Olieman
13-01-10, 23:16
Я усталяваў апошнюю версію 2.4.1 на мой тэставы сайт. У мяне было мала праблем размяшчэння сцягоў і, нарэшце, яны з'явіліся ніжэй або ў ніжняй частцы панэлі навігацыі ніжэй аб'явы.

Выбар перакладаў і распрацовак была фантастычнай, то раптам аб'яву і сцягі зніклі.

Я адключыў прадукту, нічога не адбылося, да гэтага часу адсутнічае аб'ява. Тады я uninstaled прадукту, яшчэ нічога не адбылося, ніякіх аб'яваў. Я выдаліў усе файлы, якія адносяцца прадукту. Цяпер у мяне ёсць маё аб'яву назад.

Любыя прапановы будуць вельмі высока цэніцца.

Дзякуй,
Мэт Olieman
mycockpit.org

vBET
13-01-10, 23:55
Вельмі дзіўна, але калі вы да гэтага часу пытанне з аб'явамі пасля vBET быў адключаны гэта азначае, што ён не быў vBET віне (той нічога не робіць, калі яна адключаная - VBulletin клапоціцца аб ім). Тым больш што ён працуе ў пачатку і проста перасталі праз некаторы час (як я зразумеў).

Ці можаце Вы прайграць гэта? Калі ласка, усталюйце vBET зноў і скажыце гэта паўторыцца?

Гэта могуць быць часовыя праблемы з AdSense.

Matt Olieman
14-01-10, 00:04
Вось што я думаў, таксама. Не мае ніякага сэнсу, таму я спытаў. Я зраблю ўсё пераўсталяваць заўтра раніцай (мой час). Я дам вам ведаць, што адбываецца.

Дзякуй,
Мэт Olieman
mycockpit.org

vBET
14-01-10, 00:10
Вялікі:) Гэта, што гэта адбудзецца зноў толькі пасля пераўсталёўкі vBET то мы будзем глядзець бліжэй да:)

Matt Olieman
14-01-10, 15:31
Добрыя навіны, ўстаноўка прайшла паспяхова і бездакорна. Пакуль прыкладна праз гадзіну выпрабаванні, без страты аб'явы:)

Я ненавіджу гэтую частку .... АЛЕ,

1. Я заўважыў гэта даволі павольна, не хутка, як на гэтым сайце. Я выказаў меркаванне, што гэта магчымасць апгрэйду:)

2. Я знайшоў некаторыя анамаліі ў форуме катэгорый, я тэставаў з IE8 і Chrome. Абодва маюць розныя анамаліі.

3. З'яўляецца NavBar кнопкі даступныя толькі ў vBET 3.3.?

Калі ласка, не саромейцеся глядзець на MyCockpit.org палігона - Home (http://www.mycockpit.org/fltsimtest/)

Калі вы жадаеце капаць глыбей, дайце мне ведаць па электроннай пошце, таксама былі б рады бэта-тэставанні vBET 3.3. на мой тэставы сайт.

vBET
14-01-10, 16:17
1. Бясплатная версія працуе павольней. vBET 3.x аплачваецца і яна больш аптымізавана.
2. Калі ласка, адкрыйце новую тэму для гэтага і апісаць яе больш
3. Калі вы маеце на ўвазе выпадальнае меню з сцягамі - то так.

Звярніце ўвагу, што vBET 3.3.0 не будзе гатовы да vB4. Платная версія vBET будзе гатовы да vB4 ў сакавіку.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1