КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Не ўсе працуюць



majjed2008
17-04-12, 22:59
Прывітанне

Я не ведаю, што менавіта гэтай праблеме вы можаце праверыць гэта са мной, калі ласка, гэта проста перавесці старонку плюс некаторыя старонкі таксама некаторых мовах, якія не працуюць

што я магу зрабіць, калі ласка?

Thankx

r.dziadusz
18-04-12, 00:34
Прывітанне
Ці не маглі б вы сказаць, які пераклад API вы карыстаецеся? Google Microsoft (які?) Apiertium?
Калі ласка, запусціце тэст, які вы можаце знайсці ў вашай загружаныя файлы/do-not-upload/tools/
Зрабіць гэта вы можаце купіць загрузкі php файлы test - кожны для любога api вы выкарыстоўваеце - і чым запусціць яго з вашага браўзэра, і, калі ласка, schare вынікі:)

r.dziadusz
18-04-12, 00:34
Прывітанне
Ці не маглі б вы сказаць, які пераклад API вы карыстаецеся? Google Microsoft (які?) Apiertium?
Калі ласка, запусціце тэст, які вы можаце знайсці ў вашай загружаныя файлы/do-not-upload/tools/
Зрабіць гэта вы можаце купіць загрузкі php файлы test - кожны для любога api, які вы выкарыстоўваеце і чым запусціць яго з вашага браўзэра, і, калі ласка, schare вынікі:)

majjed2008
18-04-12, 10:44
Прывітанне

Я выкарыстоўваю Microsoft і Apiertium.
вось тэст на Microsoft:
************************************************** ****** -
Запуск тэсту на Microsft Пераклад API на Azure

Поўны маркер:
:/ / Schemas.xmlsoap.org/ws/2009/11/swt-token-profile-1.0 "," expires_in ":" 599 "," Сфера ":" HTTP :/ / api.microsofttranslator.com "}

Вынік тэсту: ï »?" TranslateApiException: Azure Market Place перакладчык Падпіска звязаныя з запытам уліковых дадзеных мае нулявы баланс. ID = 3641.V2_Json.Translate.2E6B75B9 "
Выпрабаванне пра памылку:
Падлучэнне час (мс): 30,1958007812
************************************************** ** -
Я не бачу тэст на Apiertium і здаецца, што яна не працуе

majjed2008
18-04-12, 10:45
Прывітанне

Я выкарыстоўваю Microsoft і Apiertium.
вось тэст на Microsoft:
************************************************** ****** -
Запуск тэсту на Microsft Пераклад API на Azure

Поўны маркер:
:/ / Schemas.xmlsoap.org/ws/2009/11/swt-token-profile-1.0 "," expires_in ":" 599 "," Сфера ":" HTTP :/ / api.microsofttranslator.com "}

Вынік тэсту: ï »?" TranslateApiException: Azure Market Place перакладчык Падпіска звязаныя з запытам уліковых дадзеных мае нулявы баланс. ID = 3641.V2_Json.Translate.2E6B75B9 "
Выпрабаванне пра памылку:
Падлучэнне час (мс): 30,1958007812
************************************************** ** -
Я не бачу тэст на Apiertium і здаецца, што яна не працуе

majjed2008
18-04-12, 11:10
Прывітанне

Я проста адзначыць сваё 2000000 Персанажы / мес ад Microsoft finsh пасля 10 зьменіцца я дадаць падлучальны модуль у Ohhhh, калі я перайду да аплачваецца, то гэта будзе каштаваць мне шмат.
ці ёсць ідэя, што я магу зрабіць?

r.dziadusz
18-04-12, 22:01
У цяперашні час няма тэсту для Apertium - якая мае строгія абмежаванні.
Вы можаце прачытаць гэтае паведамленне, як паменшыць свае запыты на пераклад: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411

m_jankowski
19-06-12, 21:50
Няма адказу, таму мне трэба, каб закрыць гэтую тэму. Калі ў Вас ёсць яшчэ пытанні, якія датычацца гэтай тэмы я адкрыю яго іншым спосабам, калі ласка напісаць новы.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1