КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Пасля абнаўлення да VBET354 - пераклады больш не працуе



Noob
18-01-12, 16:16
Я толькі што падвышаны ад 353 да 354, і ўсё ішло добра. Пасля абнаўлення, я цяпер бачу, што пераклад больш не працуе, і ў пастаўшчыка даступнасці, яны ўсё значэнне "Не".
Раней я быў v2 Google, Microsoft, і Apertium працы з правільным ключы API.

Я таксама заўважаю ў vBet Асноўныя опцыі, у мяне ёсць памылкі:

Error:
Destination of your forum has to start with "/"

Мой форум, пералічаных у каранёвым дамене (forum.domain.com) без каталога.
Калі я спрабую проста паставіць "/" у поле, ён потым кажа:

Error:
Destination of your forum could not end with "/"

Не ўпэўнены, што гэта звязана з перакладамі не працуе?

r.dziadusz
18-01-12, 17:32
Прывітанне


Мой форум, пералічаных у каранёвым дамене (forum.domain.com) без каталога.
Калі я спрабую проста паставіць "/" у поле, ён потым кажа:
Не стаўце "/" проста пакіньце поле пустым

Гэта проста папярэджанне, налады захоўваюцца нават пры такім паведамленні, таксама тут хутка выправіць гэтую памылку: Fix (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4- 6-bug.html # post11562)

Аб вашым 1. Пытанні, бачачы, "адключыць" API, калі ў вас часовы дасягнула сваіх межаў, яна правяраецца кожныя 10 хвілін, калі ласка, запусціце тэст для Google API v2 і Microsoft (якую вы выкарыстоўваеце: "стары" ці Microsoft па Azure ) Хутчэй за ўсё, гэта не памылка, але я з задавальненнем дапамогуць вам даведацца, што здарылася

Noob
18-01-12, 21:26
Я выкарыстаў стары ... дазвольце мне паспрабаваць Azure пераклады ... хутка вярнуся.

Дзякуй!

vBET
23-06-12, 21:17
Так як жа гэта? А праблема ўсё яшчэ існуе?

vBET
07-07-12, 14:47
Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі не пішыце ў гэтай тэме :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1