КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Людзі, якія наведваюць мой сайт спачатку задаў пытанне ў Расеі?



Simon Lloyd
02-01-12, 19:22
Прывітанне ўсім, калі людзі з іншых месцаў па ўсім свеце наведаць мой сайт, яны, здаецца, каб атрымаць ўсплывальнае задаць пытанне ў Расіі і URL-адрас mysite.com / RU /, калі яны націсніце любую з кнопак, то яны атрымліваюць месца ў іх мову, хтосьці можа дапамагчы?

Вось спасылка на Пік паказвае MessageBox% http://www.thecodecage.com/russian 20question.png

r.dziadusz
02-01-12, 21:18
Прывітанне
Хутчэй за ўсё, гэта не coused па Б. прадпрыемства - Б. прадпрыемства не ўстанаўлівайце любыя усплывальныя вокны, пераканайцеся, што гэта не з'яўляецца часткай любы іншы убудова або мод

Simon Lloyd
02-01-12, 22:21
Я ніколі не бачыў яго, ня ВБЭТ спытаць у карыстальніка, калі яны хочуць ісці ў іх Гільдыі ўсталёўваць сваю мову?

Simon Lloyd
02-01-12, 22:52
Гэта фармулёўка!
Перайсці на рускі пераклад?
гэта пераклад
Да рускім перакладам?

Так што гэта вызначана ВБЭТ рабіць гэта!

EDIT: і ў мяне сапраўды ёсць апошняя версія Б. прадпрыемства, як вы ведаеце, усе вашы доступ дэталі, якія я pm'd вы некаторы час таму, павінна працаваць, калі вам трэба, каб праверыць рэчы.

r.dziadusz
03-01-12, 00:08
Ok
Адна рэч, прыйшоў да мяне. Не маглі б вы праверыць значэння з двух варыянтаў:
AdminCP -> Б. прадпрыемства -> Рознае -> Перайсці на мове карыстальніка
і
AdminCP -> Б. прадпрыемства -> Рознае -> Перайсці на мове карыстальніка
Калі ласка, паспрабуйце адключыць яго, то Чак зноў усплывае

Simon Lloyd
03-01-12, 00:28
Я б з гэтым праблемы, але той на самой справе не праблема, гэта тое, што ён заўсёды ў Расіі ў першую чаргу!, Хлопец з Індыі наведаў сайт сёння і атрымалі, што ў Расеі, яго браўзэр настроены на ангельскую, яго размяшчэнне Нью-Дэлі, ён не быў сябрам так не абраў-форуме мову, ён павінен толькі на форуме, прадстаўленыя ў яе мову па змаўчанні "англійскую мову"

Я лічу, што гэта ўжо іншае пытанне, акрамя перанакіраваньні карыстальніка, калі ён быў, што ён не заўсёды будзе на рускай мове.

Simon Lloyd
03-01-12, 00:33
Усплывальныя ўсталёўваецца для:
Перайсці на рэдагаванне профілю
Толькі пасля таго, як уваход
Перайсці на мову карыстальніка
Адказваючы на пытанне - карыстачу будзе прапанавана ён хоча быць перанакіраваны

Simon Lloyd
03-01-12, 00:39
Я толькі што выйшаў з майго форуму (як ім заўсёды ўвайсці ў сістэму) і поле з'явіліся налады "Пасля ўваходу ў" дык чаму ж пасля выхаду тады?, Мне было цікава, чаму маё сяброўства запаволіўся, і мой даход ад рэкламы быў рэзка ўпалі, Я шукала прычыны ні адзін з якіх я магу знайсці, але як толькі усплывальныя ёсць сайт не загружаецца, калі поле не будзе адменена або ok'd ні адзін з якіх пошукавая сістэма можа зрабіць!

r.dziadusz
03-01-12, 18:55
ОК
Выкарыстанне доступу вы паслалі мяне Віль праверыць гэта прама зараз

EDIT:
Раскажыце, калі ласка, мяне крок за крокам, што рабіць, каб бачыць, што усплывальныя вокны,
У выпадку неабходнасці вы маглі б таксама не ствараюць уліковы запіс адміністратара тэст.

Simon Lloyd
03-01-12, 21:17
PM адпраўленыя новыя падрабязнасці зарэгістраваных карыстальнікаў.

r.dziadusz
04-01-12, 17:27
Я Уваход / logouat, праглядаць некаторыя паведамленні, і я не бачыў ні аднаго ўсплывае акна. Не маглі б вы апісаць мне крок за крокам, што рабіць см. ўсплываючым акне?

Simon Lloyd
04-01-12, 17:42
я думаю, вы будзеце мець, каб ачысціць печыва, але калі стала вядома, да мяне (і я бачыў яго некалькі разоў мяне) я выйшаў з сістэмы націснуў на спасылку, каб вярнуцца на старонку я ў апошні раз прагледзець і скрынкі высунулася і сайт не будзе загружацца правільна, пакуль адну з кнопак была націснутая, я адчуў гэта ў IE9 карыстальнік, які паведаміў ён выкарыстоўвае Firefox

r.dziadusz
04-01-12, 17:48
Добра я буду тэставаць яго ў тых браўзэрах

r.dziadusz
04-01-12, 18:17
Па-ранейшаму адсутнічае ўсплывае акна. Калі ласка, дайце мне дакладнае "што рабіць" спіс, калі яна паказвае вам. Дакладны адрас, дакладны пераклад (пры неабходнасці), калі (у якім патоку) выйдзіце, у якім спробе залагініцца - усё можа мець значэнне

Simon Lloyd
04-01-12, 18:39
Крокі, якія я даў вам, як гэта адбываецца, я не магу ўзнавіць яго зноў, мне ўдалося ўзнавіць яго адразу ж пасля размяшчэння тут праблема, але не можа зноў жа, карыстальнік не даваў URL, акрамя той, якую ён быў перанакіраваны на Даведка па Microsoft Office - Microsoft Office праграмаванне абмеркавання - Excel VBA-праграмаванне - доступу (http://www.thecodecage.com/forumz/ru/), і калі гэта адбылося для яго я вельмі сумняваюся, што мне ўдалося выбраць дакладны тэмы ён зрабіў з атрымаць паведамленне пра перанакіраванне.

EDIT: Ён проста сказаў мне, што ён не ўвайшоў у сістэму, ён проста зайшлі на сайт URL у сваім браўзэры, каб атрымаць яго там, і усплывальныя з'явіўся!

r.dziadusz
04-01-12, 19:14
Я ведаю, што гэта праблема для вас, але зараз цяжка здагадацца, што мог Couse яго. Маглі б, калі ласка спытаеце яго, што яго карыстач з мовай?

Simon Lloyd
04-01-12, 19:23
Я даў вам усю гэтую інфармацыю ў пачатку тэмы, у яго не было ў адным форуме мовай, як ён не быў падпісаны ў яго браўзэр настроены на англійскай, і ён, які жыве ў індыйскім Нью-Дэлі ******

r.dziadusz
04-01-12, 19:32
Ок дзякуй. Я праверу яго зноў, але як я сказаў, што гэта цяжка здагадацца, што гэта coused, Б. прадпрыемства-Michal выходзіць на гэтым тыдні, але пасля таго, як ён вярнуўся, мы будзем казаць аб гэтай праблеме. Калі вы атрымаць любую дадатковую інфармацыю пра памылку калі ласка, дайце мне ведаць.

Simon Lloyd
04-01-12, 19:44
Добра, але ў мяне быў ён увесь час добрае некалькі тыдняў таму, то яна знікла, калі я зрабіў абнаўленне, але цяпер здаецца, што ён усё яшчэ можа быць дасведчаным, я мог бы проста адключыць рускую мову як я не магу разлічваць на гэтае пытанне не прысутнічае і калі мой Alexa Ranking прайшла шлях ад 79 000 да больш чым 300 000, то гэта сур'ёзна, мой рэйтынг пачынае збірацца назад, але як я ўжо сказаў я не магу рызыкаваць, таму я буду яго адключэння.

r.dziadusz
07-01-12, 19:45
Хоць мы не можам праверыць гэта поп знутры ёсць адно explenation чаму яна з'яўляецца на рускай мове (для яго адключэння Абсалютна, як я сказаў у папярэднім пасце, зрабіце наступнае: AdminCP -> ВБЭТ -> Рознае -> Перайсці на мове карыстальніка: адключана) :
-Пасля выхаду з сістэмы - карыстальнік не мае ні яго налады - ён разглядаецца як госця, усплывальныя чытаць печыва з наладкі вашага браўзэра

Simon Lloyd
07-01-12, 23:48
То не тлумачэнне, мой браўзэр ніколі не быў усталяваны ў Расіі, але я бачыў яго, калі я выйшаў з сістэмы гэтак жа, як ён гэта зрабіў, я не магу паручыцца, што яго браўзэр ніколі не была рускай, але ён індыйскага, жыве ў Нью-Дэлі і тыпаў і гаворыць на англійскай мове так з якой нагоды нашы печыва быць прачытаны як рускі?

r.dziadusz
08-01-12, 20:11
мае прабачэнні ён чытаў загалоўкі, вы не маглі б нават не ставіў / выкарыстання рускай мовы, але ваш браўзэр можа тонкім, вы былі. Гэта ўсё я магу сказаць, ці не праверыўшы яго - шкада, што я не бачу гэтага ўсплываючае

Simon Lloyd
08-01-12, 22:05
Я ператварыў рускую мову прэч, бачачы ва ўсплываючым не дапаможа вам, як толькі вы адхілілі яго, ён не вяртаецца (па меншай меры на некаторы час!), Гэта не магчыма для майго браўзэра, каб "думаць" Я паставіў або выкарыстоўваць рускую мову, адзіны мову, які калі-небудзь быў усталяваны ў мой браўзэр па змаўчанні ангельскую мову Вялікабрытаніі, як я сказаў, я не магу паручыцца за чалавека, які паведаміў пра гэта, я адчуў гэта раней, і ім цалкам упэўнены, іншыя занадта .

Для таго, каб мова памылкай адбудзецца я ці павінны фізічна змяніць яго, выкарыстоўвайце праграмнае забеспячэнне, змяніць яго (Б. прадпрыемства) або нам руская проксі (або проксі-сервер настроены на падробленыя быць рускім) толькі адзін з якіх можна мне і тое Б. прадпрыемства.

vBET
09-01-12, 13:24
Прывітанне. Я не разумею, куды вы збіраецеся. У цябе ёсць просты адказ - паводзіны вымушаны вамі - вы ўсталюеце яго ў наладах.
І вы можаце лёгка адключыць яго ў панэль адміністратара -> Б. прадпрыемства -> Рознае -> Перайсці на мове карыстальніка.
Ідзіце туды і ўсталяваць Адключанае. Б. прадпрыемства не будзе прасіць або перанакіраванне больш.

Гэта выдатна, што Б. прадпрыемства вядзе сябе, як вы наладзіце. Было б дрэнна, калі ён ігнаруе вашы налады. Для праграмнага забеспячэння, не мае значэння, якую мову карыстальнік кажа або тое, што ён сцвярджае аб яго наладзе браўзэраў. Для праграмнага забеспячэння, адзінае, што пытанні з'яўляюцца актуальнымі загалоўкамі, якая пастаўляецца з просьбай. І яны правяраюцца з наладамі мы абмяркоўваем. Нічога больш. Гэта значыць, як Б. прадпрыемства працуе тут, і вы можаце лёгка змяніць яго, калі хочаце. па вашай канфігурацыі.

Я прапаную, каб праверыць налады браўзэра, калі гэта здарыцца яшчэ раз (гэта вы ўсё яшчэ будзеце папрасілі перасылак уключаны). І калі вы не знойдзеце там ў моўных параметрах мовы вас просяць быць перанакіраваны, а затым праверыць таксама, што прыходзіць на серверы (дадаць некаторыя часопісы) - памятаеце, што Інтэрнэт з'яўляецца вялікае месца, і вашы пакеты прыходзіць шмат месцаў - цалкам магчыма, што некаторыя проксі-сервер дадае ўласныя загалоўкі вашаму запыту. Так ці інакш - няма ніякай магіі. Калі вы спыталі, дзе перанакіраваць на Б. прадпрыемства і было перанакіраваць на рускую мову, то разгром быў запыт на мове загалоўкі рускай мовы на вяршыні ўсіх мовах вядомыя Б. прадпрыемства. Вы можаце праверыць гэта самі, калі хочаце - проста перайдзіце ў меню Файл / уключае / vbenterprisetranslator_functions_lang.php і праверце функцыю vbet_getRedirectionLanguage. Гэта таксама добрае месца, каб дадаць свае часопісы, калі вы рэч, што мы маем памылку і хочаце, каб даказаць гэта нам.

Калі вы аддаеце перавагу, каб адключыць поўнае прымяненне замест аднаго параметру (якія вы паставілі перад сабой) - рабіць тое, што вы думаеце, падумайце, што вы робіце ... Гэта ваш форум. Мы рады растлумачыць вам, чаму гэта адбылося і як вы можаце яго змяніць. Калі вам патрэбна дадатковая дапамогу просім проста напісаць :)

Simon Lloyd
09-01-12, 17:04
Міхаіл, дзякуй за адказ, ды я ўсталёўваў Б. прадпрыемства, каб спытаць і Б. прадпрыемства павінна працаваць такім чынам, без праблем, аднак пытанне ў тым, што незарэгістраваныя або ЛЮДЗЯМ СААЗ выйсці прасіліся перанакіраваць пытанне, Б. прадпрыемства, наколькі я ведаю, не павінны працаваць такім чынам, таксама мовы заўсёды рускі, так што вось два сцэнарыя:
1. Незарэгістраваны карыстальнік з Індыі заходзіць на сайт, Прастола усплывальныя (на рускай мове) з просьбай, калі ён хоча, каб усталяваць яго на рускую мову, ён адмаўляецца і могуць праглядаць сайт, як звычайна на англійскай мове, калі ён прымае (але, калі ласка, майце на ўвазе, як ён не валодае расейскай мовай ён не можа прачытаць ўсплываў) ён дастаўлены ў даведку Microsoft Office - Microsoft Office Размовы пра - Excel VBA Праграмаванне - Праграмаванне доступу (http://www.thecodecage.com/forumz/ru)

2. Мне кажуць аб гэтым (і адчуў гэта на сабе ў мінулым) і выйсці з форуму, выберыце спасылку, каб узяць мяне туды, я глядзеў на да і пасля гэтага я атрымліваю усплывальныя на рускай мове, той жа сцэнар, вышэй, адбываецца

Калі мы ўвайшлі, чаму б мы прадстаўлены ўсплываючым? ўсплываў толькі для зарэгістраваных людзей ці не так?

Гэта будзе не мой сервер як яго ў Вялікабрытаніі і прысвечаны, у мяне ёсць поўны кантроль над ім, як я Садзі, хоць, я ператварыў рускую мову прэч цяпер так, мы спадзяемся, што спыніць пытанні.

vBET
09-01-12, 23:39
Калі мы ўвайшлі, чаму б мы прадстаўлены ўсплываючым? ўсплываў толькі для зарэгістраваных людзей ці не так?
Не, гэта не адбываецца для тых, хто пачынае новую сесію:

Перанакіраванне адбудзецца толькі ў пачатку новай сесіі (кліент павінен мець печыва ўключана ці будзеце перанакіраваныя кожны раз).
І гэта прызнаюць печыва.

Акрамя таго, як я пісаў раней толькі тое, што мае значэнне для вашага сервера якой мове ідзе з загалоўка запыту. І аказваецца, што ў вашым стэндзе сцэнарыяў загаловак з рускай мовы прыйшлі з просьбай. Калі ласка, праверце канфігурацыю сервера - можа быць, вы задалі некалькі Мова па змаўчанні дададзеныя, калі не адну мову загалоўка не ўстаноўлена. Ва ўсякім выпадку я сумняваюся, што мы маем тут памылка. Гэтая функцыя не была змененая на вельмі доўгі час, і гэта працуе выдатна. Мы можам праверыць гэта, калі гэта паўторыцца ў часопісах - хутчэй за ўсё, ён будзе паказваць, што я напісаў - што руская мова была код адправіць у адпаведны загаловак. Калі я не мае рацыю мы выправім памылку, але спачатку мы павінны пацвердзіць, што ёсць любая памылка.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations