КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Бэта Назва пераклад пытання



Simon Lloyd
18-10-11, 19:34
Прывітанне ўсім, я выкарыстоўваю бэта-версіі і лічаць, што threa назвы, здаецца, не будзе transalting ўсюды паглядзець тут Код Кейдж форум (http://www.thecodecage.com/forumz/search.php?searchid=52276 ) (vBET супрацоўнікі маюць рэгістрацыйныя дадзеныя) назва паказана, як "Аль-redondeo restar« нітку тут Redondeo інш restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar . HTML) і ў рэальным патоку назва перакладаецца, у галінцы форуму ён быў пераведзены, але калі я атрымаў доступ да нітка пазней ніхто з яго перакладаць?? У мяне ёсць кэш чыстых выключаны (па ДействияВаш налады). Я заўважыў, што мой кэш і выкарыстанне, здаецца, не будзе расці, так як я ператварыўся кэш ачысткі ад.

Ці можа хто-небудзь дапамагчы?, Я ўжо выдаткавала $ 200 V2 з дапамогай Google API, і я хачу, каб забяспечыць Я трымаю ўсё перакладзена вынікі.

vBET
18-10-11, 20:09
Прывітанне. Калі я першы парай спасылцы я бачу:

На жаль - няма матчаў. Калі ласка, паспрабуйце некалькі розных умовах.
Калі ласка, прыклад, які мы можам праверыць - калі ласка, скажыце, якія пошукавыя крытэры павінны быць выкарыстаны.

Калі ласка, звярніце ўвагу, што адключэнне кэша ачысткі не ператвараюцца ў кэш-памяці. Калі ласка, пераканайцеся, што вы звярнулі на кэш для ўсіх моў.

Калі ў вас была праверка яго як госця, то гэта можа быць выклікана Госць Кэш (яна была перакладзеная падчас пошуку, але госць кэш да гэтага часу версія генеруецца, калі пастаўшчык не быў даступны).

r.dziadusz
18-10-11, 20:13
Прывітанне
Першая калі ласка, паведаміце, калі вы выкарыстоўваеце ўсё Api, г.зн. калі вы дасягнеце межаў ва ўсіх перакладаў пастаўшчыкоў, дадзеныя застануцца без перакладу да перакладу будзе зноў даступны.
Калі ласка, праверце TTL для кэша, калі вы не выкарыстоўваеце Google API v1 вы нават можаце адключыць яго (0 = адключана)! Такім чынам, кэш не будуць выдаленыя

AdminCP -> vBET Cache -> Database Cache -> Cache Time To Live (TTL)
Акрамя таго, я бачу, што ваш пераклад не працуе наогул, праверце, што вы дасягнеце межаў з дапамогай гэтых тэстаў http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728
Таксама пераканайцеся, што калі ў вас ёсць усе неабходныя загрузкі файлаў (у тым ліку з гэтай тэчкі загрузіць адзін раз)
У той жа час я паспрабую прайграць з "dissaperaing" Пераклады

Simon Lloyd
18-10-11, 20:39
Гэй, хлопец спасылка firts мінуў, як гэта на "Новыя паведамленні членаў", а другі не мае, Майкл вы правы адміністратара (памятаеце, я вам pm'd) не маглі б вы праверыць мае налады для vBET? Я ўпэўнены, што яны маюць рацыю.

@ R.dziadusz я выкарыстоўваю Google API V2, але Майкл можа праверыць мае налады, так што я атрымліваю лепшае з усіх сьветаў. Я наведаў гэты паток, і ён быў пераведзены з іспанскага на ангельскую, калі я зноў не было пераведзена, вядома, калі ён быў пераведзены адзін раз для мяне, то ён павінен заўсёды быць пераведзена? У мяне ёсць усе файлы, загружаныя, ізноў жа Майкл не мае доступу па FTP і можна праверыць :)

vBET
19-10-11, 16:18
Прывітанне. Я проста пайшоў у вашай панэлі адміністратара праверыць vBET канфігурацыі, як вы прасілі, але ўліковага запісу, створанай не мае дастатковых прывілеяў. Я не магу бачыць vBET варыянту я бачу толькі vBET меню.

Аб 2-га звяна - пераклад якой я павінен выкарыстаць, каб гэтае пытанне? Акрамя таго, мне патрэбна панэль адміністратара доступу, так я змагу праверыць робіць пераклад пастаўшчыкамі даступныя, калі я буду правяраць яго.

Simon Lloyd
19-10-11, 19:48
Міхаіл, прабачце, пра дазволы :) яны ўсё гатова! гэтай тэме круглага адняць / Redondeo інш restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) быў пераведзены з іспанскага на ангельскую для мяне, але калі я Revisted гэта паток вярнуўся ў іспанскі - пераклад сышоў? - Таму я думаю, праверыць яго на англійскай ;)

vBET
20-10-11, 12:30
Я збіраюся зараз. Выбачайце за затрымку - Учора ў нас быў новы рэліз.

Simon Lloyd
20-10-11, 12:40
не хвалюйцеся, Міхась, я ведаю, што ты заняты!

vBET
20-10-11, 12:48
Прывітанне Я толькі што праверыў гэта, і гэта нармальна. Гэта тое, што я і зрабіў.
1. Я пайшоў на старонку з пытаннем і пераканаліся, што я ведаю, што мы кажам аб (на самай справе іспанскі ня пераведзена)
2. Я пайшоў да панэлі адміністратара і кантроль параметраў (я уключыў кэш для ўсіх табліц - Вы былі некаторыя інваліды)
3. Я праверыў ёсць пастаўшчыкі даступнасць - усё было адключана на момант
4. Я дазволіў Microsoft Пераклад API спадзеючыся, што ліміт зноў даступны
5. Я абнавіў старонку і ўбачыў, што пераклады працуючых - Іспанская была перакладзеная
6. Я адключыў Microsoft ўручную, каб быць упэўненым, што іншы пераклад запыт не будзе адпраўлены
7. Я абнавіў старонку і ўбачыў, што пераклады па-ранейшаму даступныя, што азначае, што тыя павінны былі быць ўзятыя з кэшу (усе пастаўшчыкі былі адключаныя)

Так што ўсё ў парадку цяпер. Я не ведаю, што менавіта адбудзецца раней. Магчыма, паведамленне было Мовы (новы тэкст = новы пераклад) - не магу сказаць, я бачу, што было зменена вамі (дададзены ручной пераклад), таму я не ведаю, гэта іспанскі тэст быў таксама адрэдагаваны.
Іншы варыянт, што ён можа быць толькі часткова перакладзены - так некалькі радкоў былі перакладзеныя, а затым быў дасягнуты мяжа. У такім выпадку ён не пайшоў у кэш-памяці (у адваротным выпадку кэш будзе парушаная, бо толькі частка была перакладзеная). Такім чынам, калі вы прыйшлі зноў, вы ўжо дасягнулі мяжы і няма часткова перакладзены вынікі ў кэшы.
Ва ўсякім выпадку, калі вы знойдзеце гэта здарыцца яшчэ раз, калі ласка дайце нам ведаць і нічога не змяняйце там - можа быць, мы атрымалі яшчэ адзін ключ.

Вы можаце выдаліць ручной пераклад - гэта больш не патрэбен.
Акрамя таго - калі ласка, абновіце апошняга рэлізу - ён аптымізаваны для чарзе пастаўшчыкоў (тыя будуць даступныя больш) і кэшуецца вынікі перакладу RSS.

Вам патрэбна дадатковая дапамога тут? :)

Simon Lloyd
20-10-11, 14:27
Міхаіл, дзякуй за праверку і аналіз, я адключыў некаторыя мовы, як я не хацеў дасягнуць мае межы (аплачваецца свабодна) занадта хутка для моў, якія я вырашыў прынесці трохі трафіку.

Я буду абнаўленне да апошняй ноччу, калі я дома, вы можаце пазначыць гэтую тэму вырашылі, як я не патрэбна дадатковая дапамогу ў гэты час з гэтым :)

vBET
20-10-11, 20:18
Вялікі. Атрымлівайце асалоду ад vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1