КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае vBET 3.5.1 ня рэтрансляцыі пры наяўнасці



Simon Lloyd
07-10-11, 19:26
Прывітанне, у мяне самая апошняя версія vBET я лічу, што калі вы дасягнулі мяжы для перакладу або пераклад не даступны, ён паказвае, на мове арыгіналу, але калі пераклады даступныя зноў не перакладаць гэтую пасаду, напрыклад, можа можна знайсці тут чакаем на экране EXCEL VBA / Pantalla DE EN Espera EXCEL VBA першы пост перакладзены і на наступны паведамленне ад карыстальніка, пераклад!

Калі вы хочаце, каб зірнуць вечара мяне, і я дам вам доступ карыстальнікаў у якасці гасцей могуць праглядаць толькі першы пост.

vBET
08-10-11, 11:49
Калі ласка, падрабязна PM доступу. Мы праверым гэта.

Таксама звернеце ўвагу, што, як было абвешчана ў апошніх рэлізах тых, якія не аптымізаваныя яшчэ. Гэта бэта-версіі, які быў выпушчаны хутка, таму што было важна хутка рэагаваць на змены на пераклад пастаўшчыкоў бакоў. Прама цяпер мы працуем, каб аптымізаваць яе.

Вяртаючыся да пытання - я павінен бачыць, як ён выглядае. Гэта сапраўды дзіўна, што паведамленне, перш чым не перакладзены і наступны такі. Я бачу тут тры сцэнарыя:
- Памылка ў vBET
- Пастаўшчык не быў даступны, а ў наступным паведамленне ўжо кэшавацца, таму што вы ж тэкст у іншым струмені
- Пастаўшчык быў даступны, калі пачаўся пераклад, паведамленні на іншай мове, пераводзяцца першы (BBCode ацэньваецца на ўзроўні Даведка), а калі vBET пачаць перакладаць астатнія старонкі вы дасягне мяжы такім пастаўшчыком была заблакаваная. Гэта паведамленне, якое перакладаецца ў іншую мову (выкарыстоўваецца мова BBCode) гэта будзе справа.

Тым не менш гэта я павінен бачыць і праверыць, што адбываецца на самай справе цяпер я не бачу, што адбываецца на самай справе там.

Simon Lloyd
08-10-11, 12:39
Прывітанне Майкл У мяне ёсць прэм'ер-міністра вы атрымліваеце доступ, я магу даць вам поўны FTP і адміністратара, калі вам гэта трэба :)

Simon Lloyd
08-10-11, 12:41
Падчас перакладу я быў характар ліміт, усталяваны да 300.000 я да 100000 зараз, таму што кошт далёка на высокай, але гатовы павялічыць гэты ліміт для любога тэсту вам патрабуецца.

vBET
08-10-11, 21:08
Я быў там - калі ласка, глядзіце PM - Мне трэба больш інфармацыі (дакладнае паведамленне і дакладны пераклад - Вы далі мне спасылку, каб не перакладзенай старонкі).

Simon Lloyd
08-10-11, 21:41
Тлумачэнне прыводзіцца ў PM :)

vBET
09-10-11, 12:26
Паводле інфармацыі, у PM паток быў зменены ўручную і не назіраецца зараз. Дык вось - калі гэта здарыцца яшчэ раз пішыце ў існуючым струмені. Мне будзе адзначацца вырашана на дадзены момант (паколькі ў нас няма праблемы ў цяперашні час) і зноў, калі вы ўбачыце нешта накшталт гэтага. Акрамя таго, калі там, дзе мова BBCodes то, напэўна, здарылася тое, што я апісаў вышэй - мова быў пераведзены ў генерацыі старонкі (BBCode ацэньваецца Даведка), а калі vBET пачаў перакладаць генераванай старонцы вы дасягне мяжы і пастаўшчык адмаўляецца ад перакладу. Я не магу праверыць цяпер - гэта толькі тэорыя. Мы вернемся сюды, калі вы знойдзеце падобны паток.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1