КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Прывітанне ўсім



Lutalica
04-10-11, 20:27
Прывітанне ўсім У мяне ёсць праблема, калі вы ўключаеце свабодны перакладчык, калі я адключыць BBCode перакладчыка убудова ўсё нармальна, што праблему з дапамогай карпаратыўнай версіі В. Б. Перакладчык 4.4.1 Працуе на VBulletin Версія 4.1.4 Калі ласка, дапамажыце

r.dziadusz
05-10-11, 11:33
Прывітанне,
Калі ласка, не маглі б вы даць мне дакладны адрас гэтай праблемы, і для вашага форуму?

Lutalica
05-10-11, 17:15
нармальна гэта мая першая праблема BBcode не працуе

i52.tinypic.com/2wnn3ix.jpg

r.dziadusz
05-10-11, 17:52
Я не магу вам дапамагчы, калі я не ведаю вашага форуму URL. Не маглі б вы выслаць мне гэта

Lutalica
05-10-11, 18:00
добра выглядаць ваш паштовую скрыню праблема вырашана я замяніў гэтую працу для 2.4.4

vBET
06-10-11, 02:13
Як я разумею, што гэта не праблема больш. Калі ён усё яшчэ з'яўляецца калі ласка, апішыце яе тут і адказаць на пытанне падтрымкі.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations