КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Пераехаў у Нью-Site Server не будзе працаваць



bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
я пераехаў мой сайт на новы сервер і форум аленевая скура нагрузкі з VBET On, толькі добра працуе, калі я адключыць плягін і выдаліць ўтрыманне з. htaccess, дзіўна, але AdminCP добра працуе з убудовай на, іншая справа, у мяне ёсць бясплатная версія ўсталяваная на іншым сайце жа серверы ён працуе без праблем: (

vBET
12-12-09, 16:28
Калі ласка, дакладней - што гэта значыць не працуе? У вас ёсць пустая старонка? У вас ёсць пустыя старонкі, а не тэкст? Ці бачыце вы паведамленне пра памылку або атрымаць такія ў пошце? Што адбываецца?

Акрамя таго, пасля змены сервера пераканайцеся, што вы падыходзьце ўсім патрабаванням, у новых умовах: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
Сайт проста працягвае загрузку: (, гэтага не адбываецца з бясплатнай версіяй толькі платная версія, у мяне ёсць suphp устаноўлены на серверы ў тым, што прычына?

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
двайны паведамленне прабачце

vBET
13-12-09, 20:01
Сайт проста працягвае загрузку: (, гэтага не адбываецца з бясплатнай версіяй толькі платная версія, у мяне ёсць suphp устаноўлены на серверы ў тым, што прычына?

Нам нічога не вядома аб якіх-небудзь пытанняў паміж vBET і suphp.

Не маглі б вы паспрабаваць перагрузіць зноў vBET файлы і зноў файла імпарту прадукту? Можа быць, на новым серверы Apache заблытацца;)

Калі ласка, PM мне URL, каб ваш форум і дэталі доступу да FTP і панэль адміністратара. Я праверу, што там адбываецца.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations