КПК

Прагляд поўнай версіі: vBET 4.4.0 выхаду



vBET
16-06-11, 18:09
Прывітанне:)

Як мы і абяцалі мы даём вам падтрымку іншых перакладах API! Як зараз vBET падтрымлівае не толькі Google, але і Microsoft Пераклад API! :)

Гэтая версія лічыцца BETA, з-за вялікіх зменаў для падтрымкі іншых API, пераклад, але папярэднія версіі vBET4.3.0 зараз лічыцца стабільнай. У vBET4.4.0 было толькі 3 маленькіх памылак выпраўлена параўнанні з папярэдняй версіяй, а таксама некаторыя змены, зробленыя для vBulletin4.1.4 новы рэдактар. Усе падрабязнасці ніжэй.

Заўвага: ёсьць яшчэ адзін крок абнаўлення неабходна:
- Загрузка на сервер змесціва дырэкторыі загрузкі-раз з vBET пакет (уключае ў сябе канфігурацыю для падтрымкі мульты API пераклад)

ПАМЫЛКА выправіць:

Перавесці vBSEO паведамленне
Выдаленне не перакладзеная вобласць каментары
Ключавыя словы са спецыяльнымі знакамі


Змены для VBulletin 4.1.4 новы рэдактар:

Абгарніце новыя CMS артыкуле каментар ў мову BBCode для vB4.1.4
Рэдактар ўтрыманне перакладу па перакладзенай старонкі для папярэдняга прагляду паведамленняў і пераходу ад хутка прасунуты рэдактар
Перанакіраванне для ckeditor.php запыты на пераклад старонак


Вядомыя праблемы (мы разглядаем яго як VBulletin памылак і чакаць адказу VBulletin для афіцыйнага паведамлення аб памылцы):

Інтэрнэт пытанні карыстальнікаў (хутка выправіць: (VBulletin пра памылку: VBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))
Новая запіс у блогу на іншае пытанне мовы (VBulletin пра памылку: VBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394))


І як заўсёды - Атрымлівайце асалоду ад vBET! :)

wowglider.de
16-06-11, 19:14
SRY, але што такое "Непразрыстыя"?

Edit:
Паведамленні "загрузіць" і "загрузіць адзін раз", каб мой каранёвай форумах. Устаноўленыя найноўшыя XML, але Інтэрнэт памылка ўсё яшчэ існуе. Выдатна.

vBET
16-06-11, 21:58
SRY, але што такое "Непразрыстыя"?

Edit:
Паведамленні "загрузіць" і "загрузіць адзін раз", каб мой каранёвай форумах. Устаноўленыя найноўшыя XML, але Інтэрнэт памылка ўсё яшчэ існуе. Выдатна.

Я меў на ўвазе 'абгортка' - ужо выпраўленыя

Аб Інтэрнэт пытання - вядома, гэта ўсё яшчэ існуе - гэта ясна апісана ў раздзеле Вядомыя праблемы ў вельмі патоку вы адказ:) А ты была дадзена спасылка на паведамленне пра памылку VBulletin і vBET струмені, у якім вы можаце знайсці хуткае рашэнне, і ўсе звесткі аб гэтай праблеме . На дадзены момант мы чакаем адказу VBulletin ў гэтай галіне.

wowglider.de
16-06-11, 22:40
Добра, прабачце, я думаў, што гэта будзе выпраўлена з гэтай версіяй.

Edit:
Непразрыстыя рэч таксама дзе-то ў вашай vbet ... не ведаю дзе, але я бачыў гэта раней .. ;-)

vBET
16-06-11, 22:59
Добра, прабачце, я думаў, што гэта будзе выпраўлена з гэтай версіяй.

Мы хацелі б вырашыць гэтую праблему, але мы лічым гэта не проста памылка vBET VBulletin памылка. Таксама, калі VBulletin застанецца з змен, якія яны зрабілі ў раздзеле 4.1.4, то, хутчэй за ўсё, мы будзем ужо не ў стане падтрымліваць гэтую прыватнасці функцыянальнасць (паказваючы карыстачу сцяг на інтэрнэт старонцы). Мы павінны пачакаць рэакцыі на каманды VBulletin цяпер. Ці будуць яны змяніць яго і якіх-небудзь змяненняў на баку vBET будзе неабходна. Ці яны застануцца з фактычным рашэннем і ў нас ёсць рэальная праблема справіцца з гэтай функцыянальнасцю.

vBET
29-06-11, 19:21
Проста, каб нагадаць - не працуе інтэрнэт старонкі карыстальнікаў вядомая праблема, і лёгка хутка выправіць. Цяпер мы чакаем VBulletin, каб справіцца з гэтым, як гэта іх памылка (на дадзены момант мае статус 'пацвердзіў'). Нагадаем, гэта, таму што мы атрымліваем ад карыстальнікаў, адзначае, што гэта не працуе - так, мы ведаем:)

Хуткае рашэнне праблемы трывіяльна - калі ласка, глядзіце ў спасылцы ніжэй:

Інтэрнэт пытанні карыстальнікаў (хутка выправіць: (VBulletin пра памылку: VBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))

cevo
09-07-11, 09:27
Атрымаў гэтую памылак пасля абнаўлення да 4.4.0



Фатальная памылка: Званок у нявызначаны vbet_isLangOn функцыі () у / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php на лініі 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

vBET
09-07-11, 21:08
Атрымаў гэтую памылак пасля абнаўлення да 4.4.0



Фатальная памылка: Званок у нявызначаны vbet_isLangOn функцыі () у / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php на лініі 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

Калі ласка, адкрыйце новую тэму для гэтага ў раздзеле справаздачы аб памылках - мы будзем мець магчымасць кіраваць яго там.

dacho
12-07-11, 13:59
Ёсць прызначэння / дата, калі стабільная версія выйдзе? На працягу многіх месяцаў я запампаваў сістэмы і чакаць стабільнай версіі і сапраўднае

vBET
12-07-11, 15:31
На дадзены момант у нас няма даты выпуску наступнай версіі. На самай справе, як лічыцца стабільнай версіі vBET4.3.0. vBET 4.4.0 дадае падтрымку для перакладу Microsoft і вырашае некалькі памылак з 4.3.0. У гэты самы момант у 4.4.0 ў нас ёсць 8 памылак - усё ўжо выпраўлена, і ён будзе ўключаны ў наступны выпуск.

На дадзены момант магу сказаць, што vBET4.4.0 досыць стабільная. Найбольш важныя памылкі, якія вы павінны разгледзець, каб вырашыць з дапамогай хуткага рашэння з'яўляюцца:
- VBET дадатковыя групы карыстальнікаў разглядаюцца як забароненыя
- Microsoft перакладу тэкстаў у тым ліку "характар
- Не знойдзена vbet_isLangOn ()
- was added into database for reported post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2028-reported-posts-issue.html#post9189)
- Disappearing additional usergroups for users (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1863-after-upgrade-rankbadges-gets-taken-away-2.html#post9012)

As I wrote those all will be included in next release. At this moment we are still waiting to see does something else will appear. If you are in hurry you can install vBET4.4.0 and do quick fixes.

dacho
13-07-11, 14:21
Дык вы прапануеце мне пачакаць да выпуску стабільнай версіі? Версія, што ў мяне праблемы з маім серверам 4.2.3 - і яна спынілася і, так як я чакаю, як выпушчаныя на стабільную версію, якая адказвае праблемы выкарыстання сервераў раней зроблена большасць праблем, версія 4.2.3 выкарыстаў усе мае выдзеленыя рэсурсы сервера

vBET
13-07-11, 15:43
Дык вы прапануеце мне пачакаць да выпуску стабільнай версіі? Версія, што ў мяне праблемы з маім серверам 4.2.3 - і яна спынілася і, так як я чакаю, як выпушчаныя на стабільную версію, якая адказвае праблемы выкарыстання сервераў раней зроблена большасць праблем, версія 4.2.3 выкарыстаў усе мае выдзеленыя рэсурсы сервера

Калі ў Вас ёсць пытанне, то калі ласка, адкрыйце новы струмень для яго ў раздзеле ліквідацыі непаладак. Калі вы ўжо зрабілі - калі ласка, дайце мне URL да гэтай тэме.

Я думаю, мы будзем гатовыя з vBET4.4.1 выпусціць у канцы гэтага месяца. Гэта будзе толькі карэкцыяй памылак рэліз - ніякіх новых функцый у адпаведнасці з vBET 4.4.0

PS.
У гэты момант мы таксама рыхтуецца да пераходу vBET форуму VBulletin 4

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1