КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Ніякай ліцэнзіі



prejf
22-05-11, 21:20
Прывітанне год таму я купіў ліцэнзію ваш нумар рахункі-фактуры сцэнар [* выразана *], сёння, пасля ўступлення панэль не можа бачыць сваю ліцэнзію (хоць сцэнар я выкарыстаў толькі адзін раз) я атрымліваю інфармацыю, што я павінен купіць jeszcez час, я не разумею, што-то тут? Я заплаціў за ліцэнзіі 2010/04/25 ўважліва і раптам ён знікае? Што гэта такое?

kamilkurczak
23-05-11, 20:18
Вы маеце рацыю - у мяне ёсць рахунак-фактуру дэталяў. Гэтая здзелка звязана з другога ўліковага запісу карыстача. Вы выкарыстоўваеце ўліковы запіс карыстальніка без ліцэнзіі (іншы уліковым запісам гэтай ліцэнзіі). Ці можаце вы растлумачыць, чаму?
Дзякуй за запыт

vBET
23-05-11, 21:25
Добры дзень. Як Kamli ліцэнзіі праверыць не знікла, проста ставіцца да іншага рахунку. Проста ўвайдзіце ў рахунак, з якога Вы набылі ліцэнзію і там вы будзеце мець опцыі, звязаныя з кіраванне ліцэнзіямі:) Так што, нічога не можа быць страчана - проста забыліся, з якога вы набылі ліцэнзію:) Калі вам патрэбна дапамога, Каміль вышлем Вам ПМ з імем ўліковага запісу . Напішыце, калі ласка, ці гэта ўжо добра, калі вам трэба напамін? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations