КПК

Прагляд поўнай версіі: Выдатная ідэя, выдатны прадукт :-)



m_k
03-12-09, 15:50
Я бачыў, бясплатную версію гэтага ўчора ўвечары на працягу vbulletin.org і прыехаў сюды, каб даведацца больш - павінен сказаць, што гэта выдатная ідэя, асабліва ў частцы пра тое, каб ваш сайт праіндэксаваны ў 52 мовах :-)

Я ўзяў копію, каб паспрабаваць на новым месцы я будую, а таксама ўсталяваць прайшло добра, без якіх-небудзь сур'ёзных інцыдэнтаў. Адно заўвага аб тым, што, аднак, для тых з вас, хто выкарыстоўвае vbSEO - унесці змены ў FORUM_ROOT / уваходзіць / functions_vbseo_createurl.php перад імпартам прадуктаў vbenterprisetranslator.xml файл

Я мяркую, што інструкцыі таксама згадаў пра гэта ў верхняй частцы, што нешта накшталт "Калі вы выкарыстоўваеце vbSEO калі ласка, змяняць гэты файл першым". Калі вы не зробіце гэтага спачатку вы не зможаце выкарыстоўваць вашыя AdminCP пакуль вы робіце.

Я да гэтага часу не высвятлілі, як зрабіць яго гуляць добра з маёй vBadvanced Каталог спасылак і PhotoPost vBGallery, але я ўпэўнены, што атрымае вырашана дастаткова хутка.

Што я люблю да гэтага часу з'яўляецца справаздачу з маёй карты сайта vbSEO генератар сёння раніцай, які паказвае дадатковую 42k URL-адрасоў былі створаны, так як я ўсталяваў мод :-)

If you want to see it in action have a look --> TheCHS ~ Чарльстоне форуме (http://thechs.com)

m_k
09-12-09, 01:35
5 дзён праз, і я пачынаю бачыць некаторыя замежныя старонкі мову індэксуецца ў Google :-)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1