КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Форум дома Выраўноўванне



Damas
25-11-09, 20:00
Добры дзень,

Існуе толькі адна праблема выраўноўвання на форуме дадому.

Арабская павінен быць справа налева
Англійская злева направа

Тая ж праблема ёсць і тут

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ar/

Вы можаце праверыць прыкладаецца малюнак, каб убачыць тое, што я маю на ўвазе.

Калі не будзе выправіць цяпер, так што вы можаце мне тэл, з якіх шаблон я магу змяніць яго?

Затым я магу зрабіць што-нешта накшталт гэтага (таму што мой форум па змаўчанні справа налева)

<if condition="$_GET['language']">
Злева направа шаблон кода
<else />
Справа налева шаблон кода
</ Калі>

Дзякуй

vBET
25-11-09, 20:35
Выбачайце, але я не разумею пытання. vBET здольны змяніць парадак - гэта наладжваецца. І па спасылцы вы далі, як я бачу парадак будзе зменены.

Я ўпэўнены, што вы ведаеце, што вы пішаце пра - для вас справа налева з'яўляецца натуральным. Для мяне гэта выглядае як справа налева - калі ласка, апішыце ў дэталях, што па спасылцы якую вы далі не так.

Damas
25-11-09, 22:39
Усе падрабязнасці на форуме Дом павінен быць справа налева для (арабскую мову), калі ён застаецца прама цяпер на vBET.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ar/

Таксама на маім форуме я атрымаў тую ж праблему праверыць яго тут, калі ласка

форум Дом павінен быць злева направа для (англійская мова), калі ён справа налева цяпер

http://www.damasgate.com/vb/en/Дзякуй

vBET
26-11-09, 16:44
Выбачайце - вы проста даў мне тую ж інфармацыю:)

Калі ласка, скажыце, што канкрэтна не стаіць на месцы. Як я ўжо пісаў Вам, я гляджу туды і бачу, што замова змяніўся - слупкі з другога боку, лагатып таксама - падобна, справа налева для мяне. Так пісьмова ў іншы раз тое ж самае не будзе працаваць ...

Калі ласка, будзьце пэўныя. Калі ласка, пакажыце мне, што я не ў стане бачыць зараз:)

Damas
27-11-09, 02:40
слупкі з другога боку, лагатып таксама - падобна, права ЛЕФ,

Так, вы маеце рацыю слупкоў.

АЛЕ тэкст не на правай баку

Мне шкада, мой англійская не вельмі добра

Дзякуй

vBET
27-11-09, 05:13
Ах, - што гэта такое пра:) Вялікі дзякуй, мы будзем працаваць у гэтым:)

vBET
16-12-09, 02:49
OK - зробленыя змены:) Ён будзе выпушчаны ў 3.3.0 і зараз вы можаце паглядзець тут. Спадзяюся, вам будзе па-сапраўднаму шчаслівым, таму што зараз мы таксама змяніць напрамак належным чынам у пераводных і арыгінальных блока. Так што калі хто-то будзе пісаць на арабскай мове, і я буду бачыць гэта па-ангельску, то гледзячы на першапачатковым тэксце яно будзе справа налева. Акрамя таго, калі вы ўбачыце на арабскай мове што-тое, што напісана тут, у іншай мове, акрамя ангельскай, то гледзячы на крыніцу арыгінальнага тэксту будзе па-свойму:) І нават тады, калі вы будзеце выглядаць па-арабску, то стрэлка паміж сцягамі будзе зваротным: D

Глядзіце тут:
Гэта тэкст, напісаны па-польску, і заўсёды павінны быць на левым баку пры праглядзе арыгінала. У той жа час, як перавесці на арабскі ці іншую мову з спісу ў зваротным парадку, то пераклад будзе перагледжана, але арыгінал застаецца злева направа:)

Damas
22-12-09, 16:57
Вось-вось, вялікая праца.

Цяпер яго сапраўды 100% прафесійнай дзейнасці.

Хіба гэта не фіксуецца на vBET236, гэта на ваш спіс спраў?
Дзякуй

vBET
23-12-09, 13:40
Зараз нашым прыярытэтам з'яўляецца vBET 3.3.0 пасля гэтага мы паставім нашу ўвагу і ў іншых галінах:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1