КПК

Прагляд поўнай версіі: Прывітанне



Spiritu
25-11-09, 12:43
Калі я купляю vBET цяпер, калі Вы выпусціце vBET для vb4.0 Павінен Ці я плаціць дадатковую плату за абнаўлення?

Дзякуй у развітых

vBET
25-11-09, 14:17
Калі вы купляеце vBET зараз у вас ёсць правы на зробленыя бясплатныя абнаўлення на 1 год. Так што - не вам не прыйдзецца плаціць дадатковую плату за абнаўлення.

Мы не ўсталявалі канкрэтную дату vBET 4 рэлізу, але мы запэўніваем вас, што яна будзе менш, чым год. Цяпер у нас ёсць усяго некалькі запытаў на новыя функцыі, якія мы хочам рэалізаваць, перш чым абнаўленне vB4. Так яно і павінна быць што-то паміж 1-3 месяцаў, каб вызваліць vBET 4.

Такім чынам, замест чакання вы можаце зрабіць разумны ход, і купіць яго зараз у прасоўванні за паўкошту, а потым чакаць пошты, што ў нас vBET 4:)

Spiritu
25-11-09, 23:36
Дзякуй за адказ. Я збіраюся купіць яго, і я спадзяюся, мы зможам працаваць добра сумешчаныя.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1