КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Больш за памылак! Няправільны URL, індэксуюцца goodle - вельмі дрэнна!



Snake
14-02-11, 15:59
Цяпер я ведаю, чаму я выдалены vbet раней, так шмат памылак!

Google індэксуе дзіўныя URL, vbet_delayxx пры націску на іх перайсці правільны URL.

Гл.:

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
14-02-11, 19:07
Паважаныя Змяя,
Затрымка масіва. У гэтым масіве захоўваюцца спасылкі, і гэта шоў для examle delay7x-19959, што азначае, што 7x гэты лік масіва і 19959 нумар патоку, які індэксуецца.
Гэта зроблена таму, што, то гэта адправіць 1 задача Google так што для павышэння прадукцыйнасці.
Індэксы змяніліся пасля добрага перакладу.
У вас ёсць памылка сувязі з Google, каб яны не перакладаюцца. Так што не перапісаць гэты затрымкі (масівы), таму што ён быў пусты.

Ачысціце кэш, зрабіць новую карту сайта, таму што вашыя спасылкі старыя і Google павінен праіндэксаваць іх. Перасылак добра да гэтага Google павінен праіндэксаваць яго.

Калі ў Вас узніклі дадатковыя пытанні, пішыце тут.
Дзякуй

Snake
14-02-11, 20:48
Чаму ачысціць кэш, калі URL-адрасоў delayxx перанакіраванне на правільны URL-ы?

Праблема гэта 302 рэдырэкт, а не 301, так што Google ніколі не ўпадзе гэтых delayxx URL-адрасоў з азначніка.

Youngster
14-02-11, 23:06
Часам ачыстка кэшу дае anwser.
Я праверыў яго і напісаць тут, калі я атрымаў anwser

vBET
15-02-11, 13:17
Добры дзень.

Я буду дапамагаць з гэтай тэмы:) Я больш даведацца аб вашай ўвечары сёння пытанне і даць вам больш водгуку. На гэтым momsnt я магу сказаць, што гэта definitivelly vBET памылка. Гэта не павінна здарыцца. Я не ведаю, чаму Google індэксуе яго - у нас ёсць 301 рэдырэкт так што такія рэчы не павінны існаваць. Тым не менш, вядома, у першыя такія спасылкі не павінна быць на выхадзе.

Як я ўжо пісаў - я дам вам больш інфармацыі пазней, і мы паклапоцімся пра гэта.

Snake
15-02-11, 13:33
Я sugest паўторнай праверкі гэтых delayxx спасылкі, яны 302 перасылак!

vBET
15-02-11, 17:41
Так што гэта прычына, чаму гэтыя спасылкі нават індэксавацца. Вялікі намёк. Мы таксама будзем правяраць робіць такія перанакіраванне вырабляецца vBSEO або vBET і калі vBSEO гэта наладжваецца (або могуць быць зменены нашай інтэграцыі кода). Гэта павінна вырашыць праблему з ужо праіндэксаваных старонак.

Тым не менш, вядома, мы павінны знайсці, чаму vBET нават спароджаных такіх спасылак у HTML канчатковага адказу.

Snake
15-02-11, 17:44
добра, з нецярпеннем чакаем выправіць. дзякуй

vBET
15-02-11, 18:31
Я проста даў вельмі канкрэтныя задачы, пра што і як праверыць, каб юнак.

Таксама было б вельмі карысна, калі б вы маглі сказаць, дзе такія сувязі было створана? На дадзены момант, калі гэтыя старонкі праіндэксаваныя і перанакіраванне 302 мы не можам быць нават упэўнены, гэта пакаленне памылка ўсё яшчэ існуе ў vBET, ці гэта проста старая памылка, якая не здарыцца больш, але вы ўжо праіндэксаваных старонак. Таму, калі ласка, скажыце вы бачыце любой старонцы, дзе такія URL, якія бачныя ў браўзэры па спасылках. Калі ласка, праверце некаторыя вашыя тэмы, форумы, архіў, RSS, можа быць. Калі ласка, скажыце ці ёсць у вас модов якія дзе спецыяльна інтэграваны з vBET - можа быць, ёсць пытанне. Дзяўчына будзе правяраць яго на сваім форуме таксама (калі ён не будзе абмежаваны), да гэтага часу вы ведаеце, ваш форум ну і, можа быць, вы ведаеце ці падазраяце, дзе такія URL-адрасы ствараюцца.

Snake
15-02-11, 19:31
Я не ўпэўнены, што я магу зрабіць, вы можаце ўбачыць Google індэксацыі памылка тут: Бачына: www.computer-juice.com - Пошук у Google

Прагляд кэш, каб убачыць код старонкі!

Таксама 302 рэдырэкт на належную URL, яно павінна быць 301, але лепш выправіць было б не дрэнна індэкс alltogether URL.

Youngster
15-02-11, 20:35
Паважаныя Змяя,

Не маглі б Вы актыўны vBET я праверым. Напішыце тут ці вечара да мяне, калі вы будзеце актыўным vBET і актыўнага сцягі.

Snake
15-02-11, 20:54
Ён актыўны, сцягі паказваць толькі для гасцей у склеп

Падарожжы Прыхільнікі (http://www.travel-fans.com)

Youngster
15-02-11, 21:29
калі ласка, актыўнае іх за ўсё ў парадку?

Snake
15-02-11, 21:31
Я не хачу іх актыўнымі для ўсіх. Якая розніца, зрабіць для вас? Проста выхад з сістэмы.

Youngster
15-02-11, 21:37
ОК я правяраю яго
трымацца

Youngster
16-02-11, 22:55
Паважаныя Змяя,
Я не знайшлі якіх-небудзь няправільны адрас, калі вы знойдзеце яго, дайце нам URL на яго.
Я тады чаму Вы 302 перасылак

Snake
16-02-11, 22:59
Вы не знайшлі іх? LOL.

Вось яны, яшчэ раз!

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
16-02-11, 23:07
Паважаныя Змяя,
Вы даеце мне exacly жа праблемай, але паглядзіце на:
сайт: www.computer-juice.com - Пошук у Google
Я шукаў адных і я не знайшоў якіх-небудзь праблем з URL (vbet_delay).

Youngster
16-02-11, 23:16
wroted вечара да Вас. Чаканне anwser, а затым я правераць ўсё гэта.

kamilkurczak
21-02-11, 12:04
Добры дзень,
Я праверу гэта 302 рэдырэкт ў VB і vBET кода. Ці ёсць у вас vBET ўключаная на вашым сайце? Калі няма, калі ласка, дазволіце гэта:)

kamilkurczak
22-02-11, 12:36
Я выявіў, што VB выкарыстоўваць у сваіх функцый 302 рэдырэкт. У функцыі
exec_header_redirect( ў вас ёсць
302 рэдырэкт і vBET выкарыстоўваць яго ў некалькіх месцах.

У vB4 гэта лёгка выправіць, таму што мы можам выкарыстоўваць гэтую функцыю VB (exec_header_redirect) з 301 параметру, але ў VB3 няма: (
Я паспрабую знайсці, дзе гэтае пытанне.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1