КПК

Прагляд поўнай версіі: Растлумачыць Перавесці паведамленні на форуме не напісана на мове форуму па змаўчанні



furnivat
11-02-11, 10:36
Я пачынаю людзей, якія адпраўляюць на шведскім і іншых мовах, на мой форум, дзе большасць членаў толькі гаварыць па-ангельску.

Вось тое, што трэба, на мой погляд, каб сапраўды зрабіць VBET добра працаваць: Калі хто-небудзь пасадзе ў шведскім то іх арыгінальны тэкст дадаецца ў форуме, але пад ім ёсць аўтаматычнага перакладу на ангельскую мову. Такім чынам, англійская мова мог адказаць.

Надзеі пачуць, калі гэта можа быць магчымым. З павагай,

На рэдагавання: Ці гэта на самой справе ўжо робяць гэта!

kamilkurczak
11-02-11, 13:21
прывітанне,

Калі ў вас ёсць форум на англійскай мове (усталёўваецца ў vBET-> галоўная) гэтай пасады павінны быць пераведзены з шведскага на ангельскую.
Звярніце ўвагу, што карыстач, які робіць паведамленне ў шведскім павінна ўсталяваць у usercp родную мову шведскую.
Калі гэта паведамленне захоўваецца на вашым форуме у шведскім (без перакладу), варта адрэдагаваць яго і ўставіць змесціва паміж

Па-другое, вы можаце праверыць гэтыя опцыі:
AdminCP-> vBET-> Рознае-> Паказаць арыгінальны тэкст для карыстача.

Калі ўсё яшчэ не вельмі добра - ўставіць сюды URL для прыкладу.
Дзякуй

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations