КПК

Прагляд поўнай версіі: Ужо зроблена Mcached як кэш-памяць



meto
10-02-11, 20:30
Я ведаю, што яна была прапанавана яшчэ, але я хацеў падняць гэтую ідэю. Для мяне гэта абсалютна "павінен мець" для такой функцыі на вялікіх форумах. Я спрабаваў перапісаць vBET яго выкарыстоўваць, але пасля таго, збеглы погляд на ваш код я здаўся. Чаму б вам не выкарыстоўваць аб'ектна праграмаванне? Гэта нашмат прасцей код і змяняць сцэнарыі з ёй. Я лічу, што гэта будзе 5 мін. праца ў код іншы механізм кэшавання, калі ён будзе ў стандартнай класа.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Мы зараз працуем над гэтай опцыі:)

vBET
26-02-11, 16:46
Гэтак жа, як Каміль пісаў - мы працуем над гэтым:) Дакладней я працую на ім у дадзены момант:) Мы хочам падтрымаць:
- Memcache
- APC
- XCache
- Eaccelerator

Калі ён будзе ўключаны ў наступны рэліз затым канчаткова будзе пазначаны як BETA функцыянальнасць. Гэта не вырашыў, ці будзе ў наступнай версіі або адзін пасля гэтага. Таксама, калі ён будзе ўключаны ў наступны выпуск мы ўсё яшчэ не вырашыў ці будзе яна цалкам падтрымліваецца або толькі для гасцей кэш для пачатку.

Карацей кажучы - мы дамо вам гэтую функцыю, па-ранейшаму не ўпэўнены, што гэта будзе ў наступнай версіі:)

meto
26-02-11, 16:56
Калі ў вас прыстойны аб'ект класа кэш дадання наступнага кэшаванне сховішчаў будзе мір пірага.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Выбачайце за позні адказ. Гэтая функцыя была дададзеная ў версіі 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1