КПК

Прагляд поўнай версіі: Пытанні перад пакупкай VBET версіі 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Я толькі што усталяваў бясплатны прадукт пасля выканання вашага прадукту нітку ў vb.org на працягу працяглага часу. Але я нязручна мець спасылку на ваш сайт у ніжняй часткі. Колькі мне прыйдзецца ахвяраваць, каб выдаліць спасылку ў бясплатнай версіі? Калі вы не хочаце падзяліцца гэтым тут падрабязна, PM мне. ;)

2) Я выкарыстоўваю 3.8.x Vbulletin версіі і не плануеце абнаўленне ў найбліжэйшай будучыні. Я разумею, што я павінен ўсталяваць VBET 3.x версіі.
Як доўга вы плануеце працаваць з гэтай версіяй?

3) Мой форум на англійскай мове. Калі наведвальнік з іншай краіны (скажам, Расія) наведвання Рускай перакладзенай старонкі, не viewcount для патоку расце?

Дарэчы, малайская сцяг з'яўляецца няправільным. Магчыма, вы захочаце яго змяніць.

Дзякуй

vBET
30-11-10, 12:24
1) Ахвяра ахвяраванні. Так што ў бясплатнай версіі Вы можаце ахвяраваць любую суму. Пасля ахвяраванні мы адкажам Вам з інструкцыямі.

2) Не, вы павінны ўсталяваць vBET 2.3.x версіі. Гэта вольны. vBET 3.x выплачваецца адзін. І мы будзем падтрымліваць яго на доўгі час - многія нашы кліенты па-ранейшаму выкарыстоўваюць VBulletin 3.

3) Так яно і будзе. Для VBulletin гэта будзе проста нармальны ўзрост пакалення. vBET перакладае яго пасля VBulletin генерацыі старонкі аздабленнем.

Аб малайская сцяг - мы праверым гэта - дзякуй за ўвагу:)

Атрымлівайце асалоду ад vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Інфармацыя аб сцяга пацвярджаецца (гл. гэта (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html) тэма)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1