КПК

Прагляд поўнай версіі: Адхілены Сцягі сартавання



Cybershaolin
21-11-09, 04:50
Ці можа быць шлях, каб мы маглі сартаваць сцягамі, як мы хочам, каб яны з'явіліся ў AdminCP, я маю на ўвазе, як варыянт?

vBET
21-11-09, 19:11
Я думаю, што гэта магчыма. Дзе яна павінна быць уключана - для ўсіх месцаў, дзе сцягі адлюстроўваюцца (напрыклад, выпадаючыя меню, сцягі, рэгістрацыйную форму)?

Cybershaolin
21-11-09, 20:37
Так, усюды было б супер. :)

vBET
21-11-09, 21:28
ОК, гэта будзе:)

Cybershaolin
26-01-10, 17:23
Дзе гэтая опцыя ў 3.3.1? Гэта было прапанавана ў лістападзе, таму я здагадаўся, што гэта збіралася быць уключаны як вы сказалі.

vBET
27-01-10, 23:52
Прывітанне. Не, гэта не ўваходзіць пакуль. Выбачайце - мы зрабілі рэліз 3.3.0 хутчэй, чым гэта было запланавана і 3.3.1 была толькі памылка фіксацыі рэлізе.

Пакуль мы не ўключаюць сцягі сартавання ў афіцыйным рэлізе вы можаце выкарыстоўваць гэта рашэнне:
1. Адкрыць / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
2. Пошук па сайце:


$vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');

3. Змяненне парадку пар.

Яшчэ раз прабачце, што ён не быў уключаны яшчэ:)

Cybershaolin
28-01-10, 01:56
О, я бачу. Добра, тады. Ва ўсякім выпадку, дзякуй за часовае рашэнне.

vBET
05-12-10, 17:54
Цікава, аб праблемах прадукцыйнасці - сартаванне кожны раз гэта не эфектыўна. Калі ў нас ёсць змены проста змяніць яго ў код. Я разумею, што гэта не прыемна змены кода, але гэта нашмат лепш для прадукцыйнасці і здаецца, што не вельмі карыстальнікі сапраўды неабходна адсартаваць іх сьцягі на панэлі адміністратара.

Я магу змяніць яго статус зноў у "Прымаючы пад увагу". Калі хто-то іншы таксама павінен мець гэта наладжвальны пакажыце ваш голас тут. Калі гэта сапраўды неабходна, мы будзем падтрымліваць яго. Калі ён не патрэбен для большай колькасці карыстальнікаў, мы застанемся на хуткае рашэнне выправіць. Ці можна для вас Cybershaolin?

vBET
14-12-10, 23:28
Няма адказу і ніякіх іншых галасоў - гэта на дадзены момант гэты запыт лічыцца адхіленых і падтрымліваецца толькі ў якасці простай мадыфікацыі кода.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1