КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Config праблемы пасля ўсталёўкі ...



legendofmir
13-11-10, 21:20
Я Устаноўленая vBet 4.0.0 на маім форуме і на мове Е.Н., працуюць нармальна, але ва ўсіх моўных іншыя кажуць мне:




Фатальная памылка: Званок у нявызначаны curl_init функцыі () у .... \\ форум \\ ўваходзяць \\ vbenterprisetranslator_functions.php на лініі 647



Я думаю, павінны ўсталяваць гэты прадукт somewere, але я не разумеў, што рабіць, чытаючы гэта ў readme.html ад do_not_upload:





Некаторыя крокі пазначаныя як (толькі для UTF-8 charactersets) або ў выглядзе (патрабуецца для НЕ UTF-8 charactersets) - гэта азначае, што вы зрабілі гэты крок у адпаведнасці з вашым форумам CharacterSet (як праверыць мой форум CharacterSet).

(Абавязкова) Усталюеце "Meta Description" - нават калі вы выкарыстоўваеце некаторыя мод які змяняе мета апісанне тэмы, калі ласка, усталюйце некаторы значэнне тут - у адваротным выпадку RSS можа быць парушаны.
(Абавязкова) Усталюеце "Забеспячэнне Canonical URL" на "Строгі" - у адваротным выпадку vBuletinTM можа парушыць некаторыя сімвалы з больш чым 1 байт (г.зн. з японскага).
(Абавязкова для НЕ UTF-8 charactersets) Усталяваць "Колькасць знакаў перад пераносам тэксту" ў '0 '- у адваротным выпадку vBuletinTM можа парушыць некаторыя сімвалы з больш чым 1 байт (г.зн. з японскага).
(Абавязкова для НЕ UTF-8 charactersets) Clear "прабел зачысткі" значэнне - у адваротным выпадку vBuletinTM можа парушыць некаторыя японскія знакі (таблічкі часткай японскай знакаў)


Дзе ўсталяваць гэта ... лягчэй даведкі для гэтага Coz ў маёй LanguageManager dont з'явіцца:

Meta Description

толькі англійскую і EDIT / Перавесці ....

Павінна дадаць ўсе мовы там, уручную?

Што рабіць, каб працаваць і для іншых моў, як і грэцкая, румынская, ... больш падрабязна?

На 647 радку ў гэтым vbenterprisetranslator_functions.php:


$connection = curl_init();

PS: Няма vBSEO Устаноўленая, адзіны форум, і толькі нешматлікія прадукты ... з гаспадаром (вылучыць)

vBET
14-11-10, 05:56
Калі ласка, дайце форуме URL - Я хачу бачыць гэта паводзіны.

legendofmir
14-11-10, 18:52
Coz прамой сувязі з гэтым я не магу напісаць тут, Coz я не маю чаго прыйсці тэмы, я буду пісаць, як гэта

форум. (MyName). ро

Пры спробе змены ва ўсіх моўных іншыя ... Вы ўбачыце памылку. Каб вярнуцца да змаўчанні мова (англ.) хатняга выкарыстання і змены мовы.

Дзякуй.

kamilkurczak
15-11-10, 09:02
Добры дзень,
Я не магу прайграць гэтае пытанне на маім тэставым форуме. Калі вы ўстаўляеце тут свой URL форум і спасылку на гэтае пытанне (напішыце, як яе прайграць) я выправім гэта за вас.

legendofmir
15-11-10, 10:05
Я не разумею, што вы кажаце, так ці інакш ... як я сказаў мой форум спасылкі з'яўляюцца

http:// форуме. legendofmir. ро
Я не магу напісаць тут прамую спасылку Coz я не чаго прыйсці тэмы тут, але я думаю, вы разумееце ... гэта спасылка і ёсць гэты адзін, але без прабелаў:)

Normaly на англійскай працаваць нармальна, але калі вы хочаце перайсці на мову іншых
і з'явіцца гэтая памылка ...



Fatal error: Call to undefined function curl_init() in ....\forum\includes\vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



PS: я адключыць ад AdminCP / Option усе прадукты (хакі), але памылкі тыя ж.
Гэта з'яўляецца, калі вы знаходзіцеся на маім форуме, і калі вы зменіце на мову іншых.

Спасылка вельмі простыя.








================================================== ========================

Пад рэдакцыяй сёння 2010/11/17

Парадку, таму што гэты мод не працуюць для мяне, я вырашыў адключыць гэты хак, так як не з'яўляюцца добрым выбарам для мяне ... таму спасылка
для майго форуму даступныя без мовы перакладчык ... так ці інакш вы паспрабуйце зрабіць што-то з вашым прадуктам.

Атрымлівайце асалоду ад для ур жыцця,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1