КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Змена мовы ў usercp але захоўвае спасылку ў URL пасля



Cybershaolin
16-11-09, 06:03
Пры змене мовы ў форуме usercp на іншую мову, скажам гэтым прыкладзе:

Зараз: англійская
Змена для французскіх
Пераход назад на ангельскую

Пры захаванні браўзэра URL працягвае дадаваць стары мова = Fr ў канцы або ў якой-небудзь URL (ці ў дадзеным выпадку, тут, на вашым форуме, ён трымае гэта: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/fr/usercp. PHP

Ці з'яўляецца гэта памылкай?

Дарэчы, чаму гэта тут па-іншаму? Тут мы атрымліваем форум / г і на маім форуме мы атрымліваем мова = Fr ў канцы URL-адрасы?

vBET
16-11-09, 10:52
Пры змене мовы ў форуме usercp на іншую мову, скажам гэтым прыкладзе:

Зараз: англійская
Змена для французскіх
Пераход назад на ангельскую

Пры захаванні браўзэра URL працягвае дадаваць стары мова = Fr ў канцы або ў якой-небудзь URL (ці ў дадзеным выпадку, тут, на вашым форуме, ён трымае гэта: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/fr/usercp. PHP

Ці з'яўляецца гэта памылкай?

Дарэчы, чаму гэта тут па-іншаму? Тут мы атрымліваем форум / г і на маім форуме мы атрымліваем мова = Fr ў канцы URL-адрасы?

Я праверу гэта ёсць некаторыя, але з печывам - дзякуй за ўвагу.

Пра форму URL - перайсці на панэль адміністратара -> vBET -> Галоўная і паглядзець, што вы ўстанавілі для перакладаў тыпу спасылкі

vBET
16-11-09, 17:55
Выпраўлена - будуць уключаны ў 3.1.3

Cybershaolin
28-11-09, 20:30
Ну, я па-ранейшаму сутыкаюцца з гэтай праблемай выкарыстання 3.2.2. Такім чынам, вы prbably трымаць гэтую адкрытую, а не зачынена ...

vBET
28-11-09, 21:16
Ну, я па-ранейшаму сутыкаюцца з гэтай праблемай выкарыстання 3.2.2. Такім чынам, вы prbably трымаць гэтую адкрытую, а не зачынена ...

На жаль яна была выпраўленая і пратэставаная ў 3.1.3, магчыма, мы выправілі нешта падобнае.

Скажыце, калі ласка, гэта вы бачыце гэтую памылку на нашым серверы. Калі няма, калі ласка PM мне свой форум URL.

Cybershaolin
29-11-09, 07:40
Не, гэта накшталт нармальна тут, але вы выкарыстоўваеце vbSEO спасылкі каталогаў тут, так што я не магу параўноўваць, таму што на маім боку, я выкарыстоўваю "мова = ан" ўзор.

vBET
29-11-09, 16:05
І гэта вельмі карысная інфармацыя для нас. Мы пратэстуем яго няма гэтай канфігурацыі на нашым тэставым серверы.

Акрамя таго - мы рэкамендуем змяніць шаблон падыходзіць для кансенсусу SEO. Калі ласка, звярніце ўвагу, што вы не павінны выкарыстоўваць vBSEO - vBET яго падтрымлівае нават на сыравіну спасылкі VBulletin (і ў 3.3.0 будзе падтрымліваць яго таксама са спасылкамі пераклад бясплатна SEO мод - Zoints SEO).

Cybershaolin
29-11-09, 17:48
Я не выкарыстоўваю vBSEO і мае налады адлюстраваць гэта. Дзякуй, што знайшлі час, каб паглядзець на гэта.

vBET
29-11-09, 18:03
Вядома. Яшчэ раз вы можаце мець добры пераклад SEO спасылкі (г.зн. / EN /) без vBSEO, мы зрабілі гэта наладжваецца, каб вы прынялі рашэнне:)

Cybershaolin
30-11-09, 02:50
Мне не трэба гэта. Вось чаму я не выкарыстоўваю яго і канфігурацыі VBet адлюстроўвае гэта. Вось чаму я паведаміў актуальная праблема з "мовай = ан" у дадзеным канкрэтным струмені. :)

vBET
15-01-10, 01:38
Выпраўлена - будуць уключаны ў vBET 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1